Kredi Finans
Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar
Yazar: - 25 Ağustos 2020
280
0

Maaş bordrosuz kredi veren bankalar birçok kişinin kredi almak istediğinde tercih ettiği banka tiplerinden biri olmuştur çünkü bu bankalar için sahip olduğunuz gelir seviyesi önemli değildir. Yani diğer bankalar maaş bordrosu isterken bu bankalar herhangi bir gelir ispatı istememiştir. Ancak bu bankaların da kişilerden istedikleri bazı özellikler ve durumlar yer almaktadır.

Bu bankaların da bazı istekleri ve dikkat ettiği hususlar olabileceği için  kişilerin bu konu hakkında iyi bir araştırma yapmasında fayda vardır. Gelir belgesi olmadan ev kadınlarına sunulan imkanların yanında bedelsiz askerlik yapmak için sunulan kredi imkanı, orta puanda kredi puanına verilen krediler gibi pek çok kolaylık artık bankalar tarafından sağlanmaktadır.

Kişilerin kredi alma konusunda eskisi gibi sıkıntı yaşadığı görülmemiştir çünkü artık bankalar arasında maaş bordrosuz kredi veren bankalar olduğu gibi diğer ihtimallerde de kolaylık sağlayan pek çok banka bulunmaktadır. Bu açıdan bakıldığında kişilerin bankalar ve gelir konusunda daha rahat hareket ettiği saptanmıştır. Burada bankaların istemiş olduğu şartlar yerine getirildiğinde kredi açısından yeterli imkanlara ve özelliklere sahip olduğunuzda maaş bordrosu göstermeden kredi alabilmeniz mümkün olabilecektir.

Bu açıdan bazı bankalar size kolaylık sağlayabileceği gibi bu konuda maaş bordrosu konusunda taviz vermeyen bankalar da mevcut olacaktır. Bu yüzden kullandığınız bankanın yanında diğer bankalar hakkında da araştırma yapmanız daha iyi olacaktır aksi takdirde yanlış bilgi edinmeniz ihtimal dahilindedir. Birkaç banka bu konuda kolaylık sağlamaya devam etse de bunlar da farklı ihtimalleri göz önünde bulundurabilmektedir. Maaş bordrosu istenmese dahi bazı isteklerle karşılaşmanız ve sizin bunlara sahip olmanız önemlidir.

  1. Türkiye ekonomi bankası
  2. N kolay kredi
  3. En para
  4. Akbank
  5. Odeabank
  6. ING bank

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ