Kredi Finans
Hangi Bankada Gümüş Hesabı Açılabilir?
Yazar: - 14 Eylül 2021
18
0

Hangi Bankada Gümüş Hesabı Açılabilir?

Son yılların en değerli varlığı gümüş olarak bilinmektedir. Bu yüzden yatırım ile ilgilenen kişiler bankaların gümüş hesabı ile ilgilenmektedir. Peki, gümüş hesabı açan bankalar hangileridir?

Hangi bankada gümüş hesabı açılabilir? sorusu gümüş’e yatırım yapacak kişilerin merak ettiği bir konudur. Son yıllarda en kıymetli varlık gümüş’tür. Yatırım ile ilgilenen kişilerin gümüş alım ve satımı hakkında bilgi edinmesi gerekiyor. Gümüş hesabı açan bankaları aşağıda yer almaktadır.

TEB Gümüş Hesabı

CEPTETEB aracılığı ile gümüş alarak kur farkından kar elde edebilirsiniz. Banka’ ya gitmeye gerek kalmadan online olarak gümüş alım-satım yapabilirsiniz. Ancak gümüş için yaptırım yapmak istiyorsanız TEB bankası müşterisi olmalısınız.

DenizBank Gümüş Hesabı

DenizBank müşterilerine 150.000 TL devlet güvencesi sunuyor. Gümüş hesabı için alım-satım işlerinizi ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Bunun için DenizBank şubesine giderek gümüş hesabı açtırmalısınız. Banka müşterileri için limitsiz limit sunabilmektedir. Banka sizlere güvenli bir şekilde kazanç elde etmenizi sağlıyor. Satın aldığınız gümüş ile birikim yapabilirsiniz. Eğer sizler de güvenli bir şekilde yatırım yapmak istiyorsanız DenizBank Gümüş gümüş hesabı açtırabilirsiniz.

HSBC Gümüş Hesabı

HSBC, tüm maden hesaplarını USD, TL ve Sterlin olarak açmaktadır. Banka müşterilerine 0,01 gram ile açılış yaparak değerli madenlerini koruma altına alıyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Gümüş Hesabı

Banka müşterisi olan ya da olmayan herkes Kuveyt Türk Katılım Bankası aracılığı ile gümüş alım-satım hizmeti sunuyor. Gümüş hesabı açmak için internet şubesi, XTM ve banka şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Vakıf Katılım Gümüş Hesabı

Gümüş hesabı açmak için Vakıfbank şubeleri veya internet şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Gümüş hesabı 1 gram üzerinden açılış yapmaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası Gümüş Hesabı

Türkiye Finans Katılım Bankası, değerli madenler için en güvenilir bankaların önünde gelmektedir. TL, Dolar ve Euro üzerinden gümüş hesabı alım-satım işlemleri yapılmaktadır. Aynı zamanda gümüş katılım hesabı için devlet 150.000 TL güvence sunuyor.

Emlak Katılım Gümüş Hesabı

Değerli maden hesabı açmak istiyorsanız sizler de Emlak Katılım Bankası’nı tercih edebilirsiniz. Gümüş hesabınızı açarken 1.000 gümüş işlemi yapmaya başlayabilirsiniz. EFT, Havale, para yatırma, para çekme ve ödemeler gibi çeşitli işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Aynı zamanda gümüş harici diğer kıymetli madenleri de alabilirsiniz.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ