Kredi Finans
Enpara Hangi ATM’lerde Ücretsiz Kullanılabiliyor ?
Yazar: - 10 Ekim 2021
18
0

Enpara Hangi ATM’lerde Ücretsiz Kullanılabiliyor?

Enpara, QNB Finansbank anlaşması ile hizmet alabileceği 3 banka bulunuyor. Peki, bu ATM’lerden hangileri ve şartları nelerdir?

Enpara hangi ATM’lerde ücretsiz kullanılabiliyor? Hakkında sizlere detaylı bilgi sunacağız. Öncelikle dijital hizmeti ve internet kullanımı’nın yaygınlaşması ile Enpara kullanımı da arttı. Enpara, QNB Finansbank tarafından oluşturulan sanal bir bankadır. Dolayısı ile şubesi yoktur. Bu yüzden de Enpara kullanan kişiler hangi ATM’lerden işlem yapabileceği konusunda tereddüt yaşıyor. Özellikle sanal bankacılık sistemini kullanarak işlemlerini yapan çoğu kişi Enpara kullanıyor. Peki, Enpara’nın kendisine ait bir şubesi yok mu?

Enpara, dijital (sanal) ortam da hizmet vermektedir. QNB Finansbank altyapısı ile oluşturulan bir sanal bankadır. Bu yüzden sokaklar da herhangi bir Enpara bankamatik ile karşılaşmanız mümkün değildir. İşlemlerin tamamı mobil uygulama ya da web üzerinden yapılmaktadır. Ancak para çekme veya yatırma işlemi için bir bankamatiğe ihtiyaç duyulmaktadır. Bu doğrultuda Enpara ile anlaşmalı olan ücretsiz ATM’ler olduğunu biliyor muydunuz? QNB Finansbank müşterileri için sunduğu bir ayrıcalıklardan biridir.

Hangi ATM’lerde Enpara Ücretsiz?

Öncelikle QNB Finansbank ATM’leri üzerinden Enpara ile ilgili tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ancak tek bir banka ile işlemleri yapmamanız için QNB Finansbank anlaşmalı diğer banka ATM’leri üzerinden de Enpara işlemlerinizi ücretsiz yapmanıza olanak sağlıyor. Peki, Hangi bankalarda Enpara ücretsiz?

  • QNB Finansbank
  • Denizbank
  • TEB

QNB Finansbank İle Enpara

Enpara, QNB Finansbank’ın sanal bankası olduğu için işlemler ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Yapacağınız her işlem saklı tutulmaktadır.

Denizbank Enpara İle Anlaşmalı!

Denizbank ATM’eri aracılığı ile sizler için belirlenmiş olan işlem limitleri kapsamında Enpara işlemlerinizi yapabilirsiniz. Örneğin; 1 ay içerisinde 3 kere para çekme hakkı tanıyor. Dolayısı ile ayda 3 kere ücretsiz işlem yapabilirsiniz. Daha sonra farklı bir işlem yaparsanız komisyon ücreti ödemeniz gerekecektir.

TEB Enpara İle Anlaşmalı!

Enpara TEB ile anlaşmalı olduğu için tüm işlemlerinizi ücretsiz yapabilirsiniz. Ancak banka sizlere 3 kere işlem yapma hakkı tanıyor. Eğer 4. kez işlem yaparsanız sizden ücret kesecektir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ